آزمایش رانندگی - تست جاده خودرو
 
مسایل مربوط به خودرو های روز
Fuel Injection
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ توسط محمد بیاناتی
 
تقوي نژاد تصريح کرد : خودرو رانا به ايربگ راننده و سر نشين و ترمز ضد قفل تجهیز شده است و داراي استاندارد ايمني سه ستاره Euro ENCAP و همچنين استاندارد ايمني برخورد با عابر پياده مي باشد.

به گزارش ايکو پرس ، دومين خودرو با برند ايران خودرو به نام رانا از ارديبهشت ماه سال آينده همزمان روانه بازار هاي داخلي و خارجي مي شود .     

حميد رضا تقوي نژاد معاون استراتژي و برنامه ريزي ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت :برنامه توليد اين خودرو در سال آينده 50 هزار دستگاه است که اين ميزان تا سقف 200 هزار دستگاه در سال قابل افزايش است.

وي با اشاره به اينکه پلتفرم خودرو رانا کاملا ايراني است ، افزود : اين خودرو با دونوع موتور ، تي يو 5 و موتور اي اف 7 به بازار عرضه مي شود و موتورديزل ملي که طراحي آن توسط شرکت اپيکو درحال انجام است درسال 92 بر روي رانا نصب خواهد شد .

تقوي نژاد تصريح کرد : خودرو رانا به ايربگ راننده و سر نشين و ترمز ضد قفل تجهیز شده است و داراي استاندارد ايمني سه ستاره Euro ENCAP و همچنين استاندارد ايمني برخورد با عابر پياده مي باشد.

معاون استراتژي و برنامه ريزي ايران خودرو تاکيد کرد : اين خودرو با هدف عرضه در بازار ايران و بازارهاي هدف منطقه خاور ميانه ؛ روسيه ؛ ترکيه ؛ آفريقا و آمريکاي جنوبي طراحي گرديده است.

تقوی نزاد خاطر نشان ساخت :  هدف قيمتي رانا در بازار ايران در مدل پايه 11 ميليون تومان و در مدلهاي با ويژگيهاي بالاتر تا حداکثر 13 ميليون تومان تعيين شده است.

وي از برنامه ريزي وسيعي در سطح سازندگان قطعات و مجموعه ها در ايران براي توليد اين محصول خبرداد و اظهارداشت : سازندگان ايراني خود را براي توليد انبوه قطعات اين خودرو با بهترين کيفيت و تحويل به ايران خودرو آماده کرده اند. قالبهاي مربوط به قطعات پرسي ( بدنه ) اين محصول تماما در ايران توسط شرکت قالبهاي صنعتي ايران خودرو طراحي و ساخته شده است.

 معاون استراتژي و برنامه ريزي ايران خودرو اظهار داشت : در خط توليد بدنه اين محصول برخي قطعات با فناوري بالا بکار رفته که بايد از منابع اروپائي تامين مي شدو براي دريافت آنها با مشکلاتي مواجه شديم که خوشبختانه موضوع با تدبير مهندسان ايران خودرو و شرکت تام مرتفع گرديد. اينک فاز اول توليد آزمايشي پشت سر گذاشته و 80 درصد از تستهاي اين خودرو با موفقيت انجام شده است."

تقوي نژاد خاطر نشان ساخت : فاز دوم توليد آزمايشي رانا  از اول بهمن ماه آغاز و مرحله تجاري سازي آن ابتداي اسفند ماه شروع مي شود. اميدواريم از ابتداي ارديبهشت ماه 91 وارد مرحله توليد شده و بتدريج تيراژ توليد را افزايش دهيم.

وي تصريح کرد : توليد روزانه اين محصول در سال آینده 200 دستگاه است که اين ميزان در سال 92 به روزانه 500 دستگاه افزايش مي يابد . 


.: Designed By Night-Skin.com :.


[ طراحی : نایت اسکین ] [ Weblog Themes By : Night Skin ]